Tentokrát nás nejelo tolik a chaloupka nepraskala ve švech, ale i tak nás bylo dost a ještě nás přepadlo několik návštěv. Krom stálého osazenstva (Awačin, Klára, Okeya, Wičanhpi, Janek, Michal, Olowan, Eliška a Wanigiska). V pátek a znovu v neděli se zjevila skupina Borců a Dejvic (Soňa, Čipera, Divi), v sobotu jsme zachránili polární výpravu Terky a Bobra a v neděli se stavil Alešek na kontrolu Kateřiny.

V sobotu jsme vyrazili na „Jizera Summit“. Cestou kolem Jablonecké chaty, přes přehradu a kolem chaty Věčného mlčení na Kristiánovskou cestu a Čihadla. Od Čihadel to byl jen skok na Knajpu, kde jsme se téměř nezastavili a pokračovali na Jizeru, kde byla naštěstí vyšlapaná cesta, a tak jsme se nahoru dostali poměrně snadno. Nepodařilo se nám ale překonat horní okraj oblačnosti - na to je Jizera zřejmě příliš nízká - a tak jsme z vrcholku měli krásný výhled do mlhy. Zato však vydatně foukalo. Sjezd dolů na běžkách byl zprvu adrenalinový a v dolní části pohodový. Zpět jsme jeli kolem Pařízkova kříže na Mariánskohorské boudy a přes Josefův důl pod Slovanku a do Hrabětic.

Večer jsme pobývali doma, saunili se, cpali se a hráli Vikingy.

Událostí nedělního dopoledne se stal Welzlův světoběh, organizovaný Michalem. Z účastníků Michala, Awačin a Okey zvítězila Awačin; společně pak vykouřili vánoční doutník. Přes poledne šla ještě část z nás na procházku s Eliškou do Karlova a odpoledne šli všichni kromě Wanigisky a Elišky na běžky.

Kapitoly