Uspořádat Valnou hromadu ve Sluňákově byl báječný nápad, poněvadž se nás tam vešlo hodně a tak nešlo jen o jednání, ale i nadmíru příjemné setkání. Už při příjezdu na parkoviště bylo jasné, že woodcrafterů se tu sešlo opravdu hodně :-)

Již v pátek probíhaly zahřívací diskuze o stanovách a vnitřním řádu. Naplno se rozeběhly v sobotu během jednání. Stanovy se podařilo odsouhlasit, vnitřní řád bude muset být ještě dopracován. Volby náčelníka nebyly jednoduché, každý z kandidátů se zdál být v něčem lepší a v něčem horší. Nakonec Valná hromada zvolila Trnku, jejíž zvolení je o to více legitimní, že proti ní stál silný soupeř - Logan. Trnka si pak navrhla složení náčelnictva a to bylo též schváleno.

Přes den proběhla také prohlídka ekocentra, večer probíhalo školení hospodářů, ale také se hrálo, povídalo, tancovalo a promítalo. O skvělou muzika se starala kapela Ryba lidí z Kruhu.

Neděle již byla klidnější. Probíhala další část školení hospodářů, šli jsme na vycházky, konala se prohlídka kotelny... a jeli jsme domů.

Kapitoly