Na Filipku se nás vydalo jen pár - Olowan, Wičanhpi, Olča a Wanigiska. O den později přijel ještě Divi s Popelkou a Markétkou a ještě později Radek s Malinou.

První den jsme šli na pěší výlet - šli jsme do Horské Kvildy a pak podél Hamerského potoka do Antýglu. Z něj jsme šli podél Vydry na Čenkovu pilu. Cestou jsme se stavili na oběd v Turnerově chatě. Mají u ní v ohrádce živou vydru!

V pátek jsme se rozdělili na cykloskupinu (Olča, Wičanhpi, Divi) a dětskou skupinu (Popelka s Markétkou, Olowan a Wanigiska). Dětská skupinka šla cestou na Březník a zpět podél Modravského potoka do Modravy. Po posilnění v hotelu Modrava jsme se ještě prošli podél Roklanského potoka. Cykloskupina jela kamsi sněhem, pak se vrátila a jela raději údolím do Prášil, Srní a podél Vchýnicko-Tetovského kanálu zpět.

V sobotu ráno Olča a Radek zajeli pro čerstvé rohlíky kamsi k pramenům Vltavy. Cyklosekce pak vyrazila kamsi daleko, pěšosekce šla údolím Roklanského potoka k Tříjezersní slati a k Vchýnicko-Tetovskému kanálu, odkud jsme šli na Antýkl a na Filipku.

V neděli jsme uklízeli, uklízeli a uklízeli. Odpoledne jsme se pak vydali auty a na kolech do Kašperských hor. Pěšosekce jela auty a tak stihla ještě procházku Zlatokopeckou stezkou v okolí města. Společně jsme se sešli v restauraci Metro, kde jsme poobědvali. Nakonec jsme šli na hrad Kašperk, který už skoro zavírali, ale alespoň jsme ňukli na nádvoří. Po krátké procházce jsme šli opět do hospůdky, tentokrát na večeři. A pak už jsme fakt museli domů...

Kapitoly