Letos nás byla plná chalupa - Divi s Popelkou a Markétkou, Wičanhpi s Jankem a Drakem, Galli s Evčou, Klára s Okeyou, Lili, Jerry s Ivou, Michal, Olowan a Wanigiska s Eliškou.

V sobotu jsme vyrazili na výlet - skupina s dětmi se držela v okolí chalupy, ostatní se vydali přes Královku a Bedřichov ke Klogertovu kameni a po Vládní k přehradě nad Černou Nisou. Nevynechali jsme Lichtenecknerův kříž ani Meltzerův pomníček. U přehrady jsme zkusili vyfotit PFko a pak jsme šli ke Stammelovu kříži. Dosud to byla sranda, protože jsme věděli, kde křížky jsou. Bokův pomníček však nikdo z nás dosud nenavštívil a jeho poloha není snadno lokalizovatelná. Hledali jsme ho asi 2 hodiny a nenašli. Nicméně byl krásný podzim, barevné listí a odpoledne i krásné počasi s modrou oblohou.

V neděli jsme se věnovali práci a stihli jsme toho hrozně moc - nanosili jsme zásoby dřeva na zimu dovnitř a obklopili chatu novým dřevem kolem dokola. Část dřeva je i u Kateřiny. Wičanhpi s Evčou a Klárou přesadily tři stromky do našeho prořídlého lesa. Díky moc za pomoc!.

Kapitoly